Najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje strona internetowa?
Koszt strony internetowej uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim wiąże się to z technologią, w jakiej dana strona zostanie wykonana, funkcjonalnością czy ilością podstron. Wszystkie te elementy sprawiają, że wycena strony www jest indywidualna.
2. Ile trwa wykonanie strony?
Czas wykonania najprostszej strony internetowej wynosi ok. 2 tygodni, ale może on uledz wydłużeniu w momencie, kiedy strona będzie bardziej rozbudowana. Po zatwierdzeniu projektu graficznego automatycznie informujemy Naszego klienta ile czasu zajmie realizacja projektu.
3. Czy mogę sam zmieniać zawartość mojej strony?
Tak, ale tylko wtedy jeśli strona będzie posiadała system CMS (czyli system zarządzania treścią).
4. Co oznacza skrót SEO?
SEO (Search Engine Optimization, czyli popularne Pozycjonowanie) to nic innego jak optymalizacja strony internetowej pod kontem atrakcyjności, dla wyszukiwarek internetowych takich jak Google.
5. Co to jest domena internetowa?
Domena internetowa jest to „adres”, ściśle przypisany do Twojej strony internetowej, który poprawnie wpisany w pasek przeglądarki internetowej(IE, FireFox, Opera czy Chrome) automatycznie wyświetli Twoją stronę www.
6. Co to jest serwer?
Jest to miejsce w sieci, gdzie znajduje się Twoja strona internetowa. Dokładnie rzecz biorąc, jest to specjalny komputer z wydzielonym miejscem dla Ciebie, pozwalający na wyświetlanie stron www.
7. Czy możemy spotkać się w Twoim biurze?
Jesteśmy mobilną firmą, która nastawiona jest na wygodę klienta. Nie musisz przyjeżdżać do nas, my przyjedziemy do Ciebie!
8. Co potrzebuję, aby moja strona działała?
Aby Twoja strona mogła działać i być widoczna w wyszukiwarkach internetowych musisz posiadać serwer i domenę. Kiedy strona internetowa jest już gotowa do uruchomienia, my uruchomimy ją na Twoim serwerze. Oferujemy oczywiście pomoc w zakupieniu domen i serwerów.
9. Co jeśli strona przestanie działać?
Jeśli Twoja strona nagle przestanie działać, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Zdiagnozujemy problem, a jeśli okaże się to błędem z naszej strony wszystkie usterki usuniemy bezpłatnie.
10. Co to jest CMS?
CMS (Content Management System) jest to system zarządzania treścią na stronie internetowej. Dzięki CMS możesz dodawać aktualności, zmieniać zdjęcia w galerii, być po prostu administratorem swojej strony www.